• Ви знаходитесь тут:

Знайомство з освітньою програмою «Впевнений старт»

2018-11-15

/Files/images/20181113_123430.jpg

13.11.18 у нашому ЗДО відбувся семінар для вихователів старших груп нашого закладу та сусідніх. Його метою було знайомство з освітньою програмою «Впевнений старт», якій надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (лист МОН України від 01.08.2017 №1/11-7684). Над програмою працював авторський колектив: Гавриш Н. В., Піроженко Т. О., Рогозянський О. С., Хартман О. Ю., Шевчук А. С., за загальною науковою редакцією професора Піроженко Т. О.

Методист ЗДО №21 Світлана Вікторівна Головань – у їхньому навчальному закладі вже успішно користуються цією програмою, розповіла про її переваги, зміст, структуру, познайомила з навчально-методичним забезпеченням.

Отже, це якісно новий документ, розроблений для забезпечення успішного розвитку дитини на передшкільному етапі життя. Основним концептуальним принципом програми є діяльнісний підхід. Матеріал програми узгоджений із положеннями Базового компонента дошкільної освіти, він сприятиме створенню фундаменту успішності дитини в умовах нової української школи та спрямований на реалізацію особистісно орієнтованої моделі освітнього процесу. Важливо зазначити, що дана програма не є програмою підготовки до школи, вона є ніби керівництвом до втілення комфортного переддошкільного життя. Головною метою діяльності вихователя визначено змістовну організацію життєдіяльності дошкільників у специфічних видах дитячої діяльності, тобто збагачення досвіду дитини через організацію цікавих для дітей занять та залучення до сприйняття і засвоєння загальнолюдських цінностей.

/Files/images/20181113_134737.jpg

Виступ Світлани Вікторівни зацікавив наших вихователів цією програмою, оскільки вона привела багато прикладів успіху у результаті роботи та запевнила у тому, що всі труднощі, які можливі при освоєнні чи то впровадженні даної програми у роботу можливо подолати і до того ж отримати щире задоволення від процесу.